Drager X-Plore 1320V FFP2 Aktif Karbon Kaynakçı Maskesi

drager.png

Drager solunum maskeleri, katı ve sıvı ve toz partiküllere karşı kullanıcıya en iyi koruma performansı sunmaktadır. Coolsafe filtre teknolojisi düşük solunum direnci ile, en üst düzey filtreleme sağlar. Ayrı ayrı plastik ambalajında satılan Drager maskeler temiz ve hijyenik olarak elinize ulaşır. Katlanabilir ve kalıplı modelleri ile solunum koruyucu maskelerde ilk tercihinizdir. Ventilli ve ventilsiz olarak iş niteliğinize göre çeşitlenmektedir. Ayrıca partikül koruyucu maskeler kendi aralarında FFP1, FFP2 ve FFP3 sınıf olmak üzere üç sınıf oluştururlar, bu konuda size en uygun çözüm için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

Açıklama

drager.png

Drager X-Plore 1320V FFP2 Aktif Karbon Kaynak Dumanı Maskesi

– Endüstride, farklı proseslerde çalışanlar arasında yapılan araştırmalar ile geliştirilen Dräger X-plore® 1320 serisi kalıplı model toz maskeleri, CoolSAFE™ filtre materyali ile üretilmektedir.
– Yüksek filtreleme kapasitesini, düşük solunum direnci ile birleştiren bu filtreleme materyali, maske performansını artırır.
– Dolomit Testi onayına da sahiptir. Esnek burun klipsi, yüzdeki en riskli sızıntı bölgesini tam kavrar.
– Maskenin kolayca, saçları çekiştirmeden takılıp çıkartılmasını sağlayan, anti-alerjik VarioFLEX™ yırtılmayan elastik-tekstil baş bandı, EasyStop düzeneği sayesinde kolayca sıkıştırılıp sabitlenir. Dräger X-plore® 1320 serisi kalıplı model toz maskeleri yenilenen EN standardı olan EN 149:2001 + A1:2009 standardına uygun ve CE sertifikalı olarak üretilmektedir.