HAKKIMIZDA

Set İş Güvenliği, Kişisel Koruyucu Ekipmanlarında uzmandır.

Set İş Güvenliği, 2004 yılında temelleri atılmış olan ve hızla kurumsallaşma sürecini tamamlayan genç, dinamik ve alanında uzman personelleriyle hizmet vermektedir. Konusu sadece Kişisel koruyucu ekipmanlar olan işletmemiz, endüstrinin her alanında profesyonel olarak sanayimize hizmet vermektedir.

Ulusal sanayimizin her alanında kullanılan kişisel koruyucu donanımların tedariki, pazarlaması ve güncel teknolojilerin takibini yapan firmamızın misyonu endüstrinin her alanına katkı sağlamaktır.

Kişisel koruyucu donanımların son kullanıcıya ulaşmasında, ürünün doğru kullanımında ve gerektiğinde birebir destek yöntemiyle bilinçlendirmeyi her koşulda hedef edinmiş olan firmamız standartsız hiçbir ürün sunmamaktadır. Kişisel koruyucu donanımların ülkemizde geçerli Avrupa Birliği Normlarının takibini yaparak son kullanıcıların güven içerisinde kullanabilecekleri ürünler sunmaktadır.

Set İş Güvenliği, kurulduğu günden bu yana ülkemizdeki ekonomik koşulların elverdiği oranda ilkeli fiyat ve kalite politikası ile sektöre bugüne kadar görülmemiş bir rekabet ortamı sağlamıştır. Bu sayede ulusal sanayimizde tüm müşterilerimiz ürünlerin kalite ve fiyatlarını objektif olarak kıyaslama ve alternatif ürünler arasından seçim yapabilme imkanına kavuşmuştur.

Set İş Güvenliği olarak kazasız günler dileriz.